marketing ↺ innovations

Добре, коли вранці сусід не будить звуками перфоратору. Добре, коли інструкція до нової шафи написана людською мовою. Добре, коли люди в транспорті привітні і не гарчать. І коли у світ виходять наші ролики для маркету землі Доброзем — теж добре.

Доброзем — маркет землі, де можна зручно і безпечно продати або купити ділянку. Ми допомогли клієнту розробити повноцінну онлайн-платформу для земельних операцій: провели дослідження цільової, протестували безліч продуктових гіпотез, щоб створити той самий фінальний робочий концепт продукту. А далі придумали добрий нейм, айдентику і ще добріші ролики.

Поспілкувавшись з власниками землі, виявилося, що вони не будуть поспішати продавати її через недовіру до ринку та страх продешевити. Так ми прийшли до того, що меседж першої кампанії Доброзем має бути про можливість дізнатися реальну вартість свого паю. І сума ця може дуже приємно вразити, як і сталося з героями наших роликів — вони не одразу повірили у свою вдачу.


З основних 15-секундних версій роликів ми зробили ще й 6-секундні. Та від меншого хронометражу вони не стали менш добрими.

ДОБРОЗЕМ

директор — Юрій Петрук

NO STARS

режисер Ігнас Йонінас

оператор Денис Лущик

другий режисер Сергій Корнієнко

CEO Іван Крутоус

виконавчий продюсер Дарія Волгіна

лінійний продюсер Евеліна Бялая

асистент продюсера Валерія Гаврилова

продакшн менеджер Олексій Голубенко

арт департамент Ілля Ісупов

стиліст Діна Голубєва

кастинг Easy Casting

режисер монтажа / Плейбек Андрій Перетрутов

пост продакшн Camarados

звукорежисер Олександр Пустарнаков

кольорокорекція Діма Василенко