marketing ↺ innovations

Computools створює ефективні IT-рішення для найрізноманітніших бізнесів. 2013 року компанія стартувала в Запоріжжі, а тепер має 40% клієнтів із США та офіси в Києві, Нью-Йорку, Лондоні, Берліні, Монпельє, Тель-Авіві, Мельбурні.


У процесі створення стратегії ми зауважили, що структурність і прагматичність — головні критерії роботи Computools. Ми звели ці чинники до абсолюту й вивели роль бренду для клієнтів. Швейцарський годинник — завжди надійний, завжди вчасний.


Швейцарському позиціюванню — швейцарський дизайн. Системний, блоковий і такий, що не застаріє за кілька років, адже його актуалізує бренд-контент.

Під час ребрендингу важливо знайти синергію з командою клієнта. Не просто презентувати їм стратегію і дизайн, а показати, як оновлення впливає на всі процеси в компанії. Тоді зусилля агентства і клієнта помножуються і дають позитивні результати.


Через рік після ребрендингу Computools оборот компанії зріс удвічі. Також зросла кількість та якість лідів, а строки закриття угоди скоротилися. Самотужки такого досягти неможливо. Тому маркетинг — це командна робота.


Більше про Computools читайте в кейсі.