Один з перших каналів, що з’явився у незалежній Україні, а сьогодні входить до топ-3 найрейтинговіших. З ICTV виросло ціле покоління, його добре знають навіть ті, хто телевізор вже не дивиться. Або так стверджує.


Одним словом, лідер, зірка, улюбленець мільйонів. Але час йде, все змінюється і навіть настільки успішний бренд повинен адаптуватися до змін.

Виклик

Оновити бренд ICTV так, щоб не зачепити нічого, що робить його успішним, упізнаваним та улюбленим. Нічого не зруйнувати, а органічно розвинути все існуюче, і водночас зробити бренд відчутно сучаснішим та сильнішим.


Тому зірка, символ каналу, не просто залишилась, а її стало більше.

Рішення

ICTV — настільки значимий гравець медіапростору, що може набагато більше, ніж тільки розважати та інформувати. Він може запускати позитивні соціальні зміни, як у житті кожного, так і у всій країні.


Викорчовувати «моя хата з краю», що часто приписують українцям, і на його місці ростити нову поведінкову парадигму — Разом Краще. Не лише у критичні моменти, а кожного дня. Разом ми сильніші і щасливіші. Доведено історією.

Цей меседж, в першу чергу, ми спрямували до чоловіків, оскільки вони є основною глядацькою аудиторією каналу.


На зміну самотньому супермену прийшов новий образ героя-об’єднувача. Його місія бути разом з сім’єю, а не тільки дбати про її забезпечення. Він центр, він згуртовує рідних, друзів, виховує нове покоління. Таким чином комунікація впливає не тільки на теперішнє, а і майбутнє нашої країни.

Бренд каналу в основному формує контент і так званий «одяг каналу», заставки, анонси реклами та інші візуальні обгортки для передач.


Короткі, проте з’являються досить часто і перші, хто дають знати глядачам, що канал змінився. Тому, ми попрацювали над тим, щоб інтеґрувати «об’єднання» у серії графічних ID-перебивок, але зробити це не нудно. Щоб без пластмасових щасливих родин.


Головним героєм стала зірочка, яка то динамічна і об’єднується з елементів, то однорідна, але взаємодіє із візуальним контентом, що знаходиться поруч. Безмежна кількість образів для зірки робить концепт цікавим та функціональним для каналу.

УПЕРШЕ КАНАЛ З ВЛАСНИМ ШРИФТОМТримаючи фокус на чоловічому образі каналу, ми розробили шрифт. Сильний, монолітний рядки літер якого скидаються на міцні й надійні стіни. Рублене накреслення літер, яке бачимо у шрифті, вдало передає чоловічий настрій. Дивлячись ТБ, глядачі постійно зчитують безліч титрів. Розробляючи шрифт, ми подбали про його легкочитніста і помітність. Усі букви ніби стесано сокирою, жодна зайва зарубка не відвертає уваги по той бік екрана.


Головним героєм стала зірочка, яка то динамічна й об’єднується з елементів, то однорідна, але взаємодіє з візуальним контентом, що перебуває поруч. Безмежна кількість образів зірки робить концепт цікавим і функційним для каналу.

FEDORIV

бренд-лідер — Саша Шумилопроєктна менеджерка — Наташа Блажкункопірайтерка — Катя Мельникшеф-дизайнерВіталій Парфільєвмоушн дизайнер — Юра ХомовськийдизайнерЛеонід Татаріновдизайнер — Богдан Кузьміч

ICTV

президент телеканалу ICTV — Олександр Богуцький